Welcome to the official website

IFSM

An event connecting nations …

With regard to the ongoing war conflict on the territory of Ukraine, we have currently suspended the activity of IFSM. Nevertheless, we are not idle and are now devoting ourselves to other projects, writing and publishing songbooks and books, making music, shooting video clips. See for example our YouTube channel L&L music.

Sincerely, the IFSM team

News in the Czech language

Naši festivaloví přátelé! Výběr těch nejlepších výkonů z “Koncertu mladých sólistů MFSH 2019” zazní již tuto neděli 19. 1. 2020 v pořadu Concertino na stanici Český rozhlas Vltava, přesně od 10:30.

Odkaz zasíláme níže a přejeme příjemný poslech.

https://vltava.rozhlas.cz/concertino-7802994/o-poradu


 

Festivalový maratón je za námi a nezbývá, než Vám všem poděkovat za hojnou účast na koncertech i v soutěži a především za takové množství pozitivních ohlasů na jednotlivé události i festival jako celek. Je to pro nás velká motivace pro další práci!

Váš tým MFSH


 

 

KONCERT MLADÝCH SÓLISTŮ 2019

Vážení a milí soutěžící, milí pedagogové,
přikládáme seznam jmen a skladeb, které si porota vybrala na zítřejší Koncert mladých sólistů. Koncert se uskuteční v 15 h v Koncertním sále Fakulty umění, Českobratrská 16. Zvuková zkouška bude probíhat od 12:30 h. Prosíme všechny níže zmíněné, aby dorazili včas. Připomínáme, že celý koncert bude nahráván Českým rozhlasem. Po koncertě proběhne oficiální vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže v interpretaci.


 

1 2 13