Vítejte na oficiálních stránkách

MFSH

Událost, která spojuje národy ...

MFSH

S ohledem na probíhající válečný konflikt na území Ukrajiny jsme momentálně aktivitu MFSH pozastavili. Přesto nezahálíme a věnujeme se nyní jiným projektům, píšeme a vydáváme zpěvníky a knihy, točíme hudbu, natáčíme videoklipy. Viz například náš YouTube kanál L&L music.

Srdečně tým MFSH

Aktuality

Naši festivaloví přátelé! Výběr těch nejlepších výkonů z „Koncertu mladých sólistů MFSH 2019“ zazní již tuto neděli 19. 1. 2020 v pořadu Concertino na stanici Český rozhlas Vltava, přesně od 10:30.

Odkaz zasíláme níže a přejeme příjemný poslech.

https://vltava.rozhlas.cz/concertino-7802994/o-poradu


 

Festivalový maratón je za námi a nezbývá, než Vám všem poděkovat za hojnou účast na koncertech i v soutěži a především za takové množství pozitivních ohlasů na jednotlivé události i festival jako celek. Je to pro nás velká motivace pro další práci!

Váš tým MFSH


 

 

KONCERT MLADÝCH SÓLISTŮ 2019

Vážení a milí soutěžící, milí pedagogové,
přikládáme seznam jmen a skladeb, které si porota vybrala na zítřejší Koncert mladých sólistů. Koncert se uskuteční v 15 h v Koncertním sále Fakulty umění, Českobratrská 16. Zvuková zkouška bude probíhat od 12:30 h. Prosíme všechny níže zmíněné, aby dorazili včas. Připomínáme, že celý koncert bude nahráván Českým rozhlasem. Po koncertě proběhne oficiální vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže v interpretaci.